28 maja odbędzie się kolejne spotkanie członków Klubu Menadżerskiego. Tym razem będzie ono wyjątkowe ponieważ polscy menadżerowie CaliVita® zjadą w tym celu już po raz pięćdziesiąty. Jako, że okoliczność szczególna, zostaliśmy zaproszeni do podwarszawskiego Leszna. Tym razem będziemy obradować w XVII – wiecznym pałacu, otoczonym pięknym parkiem krajobrazowym, usytuowanym na skraju Puszczy Kampinoskiej.


Wpisów 4 dla “Spotkanie członków Klubu Menadżerskiego”

 1. Fotki ze spotkania są już na swoim miejscu. Zapraszam więc do galerii czyli na
  http://www.galeria.madejska.pl/index.php?menu=galeria69

 2. Ale wpadka !

  Często powtarzam Klubowiczom, jak ważne jest, aby suplementy stosować właściwie, a nie wg własnego uznania. Dystrybutorom, z uporem maniaka wciąż do głów kładę,by pracowali mądrze, nie ciężko. Żeby przestrzegać obu wymienionych tu zaleceń, warto słuchać bardziej doświadczonych, wyciągać wnioski, czytać nie dla samego czytania, a w sposób taki, by zrozumieć itd.

  Wpadka, którą właśnie zaliczyłam dotyczy … czytania.

  Zaproszenie na jubileuszowy Klub Menadżerski otrzymaliśmy czas jakiś temu. Pewnie w momencie, kiedy przyszła informacja o tym wydarzeniu, miałam jakieś pilne sprawy, które nie mogły czekać.

  Termin wpisałam do kalendarza, przez podany link weszłam zaobaczyć jak wygląda obiekt, w którym mamy się spotkać, wysłałam potwierdzenie naszej obecności i wróciłam do swoich zajęć.

  Kiedy zbliżał się termin wyjazdu, odwiedziłam swoją krawcową. Ustaliłyśmy, że podczas kolacji w pałacowych wnętrzach powinnam wystąpić w czymś stosownym. Kupiłam materiał itd. itd.

  Jakież było moje zdumienie, kiedy w czwartek 27 maja,po południu
  mój cudowny Mąż przeczytał na zaproszeniu, że kolacja ma charakter biesiadny i odbędzie się przy … grillu !
  Nowy strój powędrował do szafy, a w walizce wylądowała ciepła kurtka, spodnie i wygodne buty.
  Od tego momentu, nie tylko wybierając się gdziekolwiek, będę uważnie czytała każde słowo. :) Tobie też to polecam. Dzięki temu można uniknąć wielu niekoniecznie miłych niespodzianek. Tak naprawdę dotyczy to przecież każdej dziedziny życia, a suplemantacji i biznesu, w szczególności.
  Zdjęcia z tego spotkania, powinny pojawić się w naszej galerii jeszcze dziś, a najpóźniej jutro.

 3. 28 Maja – 50- ty klub Menedżerski. Można by było się chwilę zastanowić to już 50- ty ? Należało by w tym miejscu zerknąć wstecz i zobaczyć jaki jest rozwój firmy, ile mamy nowych produktów a ile starych….starych ? tak, to bardzo ważne, ponieważ nadal się one cieszą ogromną popularnością dzięki swojej skuteczności, mimo upływu lat. Cieszę się, że podjęłam taką decyzje i jestem w tej firmie jako konsument i jako…. menedżer.
  Jestem bardzo ciekawa wrażeń z tego Jubileuszowego spotkania w tak wykwintnym miejscu!

 4. 28 maja już lada moment. Mam nadzieję, że firmowi koledzy z całego kraju wyciągają z kufrów odświętne stroje i rychtują się na tę szczególną okoliczność :) W końcu, jak jubileusz, to jubileusz, w dodatku w pałacowych wnętrzach. Szczególnie miło będzie nam spotkać się z koleżankami menadżerkami z naszej grupy. Czekamy na kolejne awanse „naszych”, żebyśmy wszelkie uroczystości mogli świętować w coraz większym gronie.

Dodaj komentarz