AkademiaCaliVitawSzczecinieDorotaAMadejska.jpg

W sobotę 17. stycznia rozpoczęliśmy cykl szkoleniowy w ramach zainicjowanej w Polsce Business Academy CaliVita. To nie jedyne firmowe przedsięwzięcie, w którym nasza szczecińska grupa wystartowała jako pierwsza. Na początek wzięliśmy na tapetę komunikację spersonalizowaną (w oparciu o model DISC Wiliama M. Marstona). Uczyliśmy się dużo i bawiliśmy doskonale. Znalazła się też chwila na docenienie osiągnięć. Teraz pozostaje przełożenie zdobytej wiedzy na codzienne życie, nie tylko zawodowe. Jak pokazują zdjęcia, uczestnicy szkolenia to obok przedstawicieli młodszej i starszej młodzieży, również osoby mniej i bardziej dojrzałe. To wspaniałe, że wszystkim, które znalazły się na sali szkoleniowej ciągle chce się chcieć. Jak więc widać, na naukę i rozwój przeNIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO.
Wpisów 4 dla “Nigdy nie jest za późno”

 1. Szkolenie wyjątkowe,sporo wiedzy praktycznej do zastosowania w pracy i w życiu osobistym. Cieszę się, ze rozpoczęliśmy ten cykl szkoleń w Szczecinie. Następne szkolenie w Szczecinie mamy w marcu i kwietniu… Czekamy na wiedzę i cieszymy się również ze spędzonego razem czasu. Zawsze jest miło, śmiesznie i twórczo.. dla wielu osób silna motywacja,czas na refleksje… i stworzenie właściwego PLANU lub kto ma..? jego skorygowanie. Zdobyta wiedza na spotkaniach Business Academy CaliVita myślę,że będzie wyczerpująca i dla osób biorących systematycznie w nich udział wystarczająca do zastosowania i osiągnięcia celu i sukcesu.

  Wszystkich serdecznie pozdrawiam…

 2. Witam serdecznie.
  Jestem kolorem zielonym i niebieskim, mam też po kilka punktów żółtego i czerwonego.
  Moją wiedzę, którą zdobyłam na szkoleniu prowadzonym przez wspaniałą panią trener Bogumiłę Starak, już wykorzystuję na co dzień.
  Każdego dnia korzystam z materiałów, aby móc określić, jakim kolorem jest mój rozmówca.
  Dziękuję moim klubowiczom za wspaniałą zabawę i chęć dalszego zdobywania wiedzy, która pomoże nam wszystkim w osiągnięciu celu jaki sobie postawimy.
  Dziękuję też Iwonce, Dorotce i Darkowi za zaangażowanie się w organizację tego szkolenia.
  Spotykamy się 21 marca br., a później 25 kwietnia br.

  Do zobaczenia, Wiesia.

  • Dorota
   Dorota A. Madejska :

   Wiesiu,
   To my dziękujemy za Twoje zaangażowanie włożone w to, by wszystko miało szansę odbyć się jak należy. Kto bardziej niż osoba o przynajmniej w dużej części niebieskim zabarwieniu :) lepiej zajmie się organizacją? Kto jak nie ona przypilnuje najdrobniejszych szczegółów?! W grupie jest koniecznie niezbędna. Dobrze, że taka wśród nas różnorodność.

Dodaj komentarz