BalCaliVitaMadryt
Droga do miejsca, w którym aktualnie jestem, nie była ani krótka ani prosta. Kiedy (zwłaszcza na początku) było bardzo ciężko, jednym z kilku motywatorów do dalszego działania była perspektywa poznawania świata dzięki podróżom. To oczywiste, że dzięki zmianom, które zaszły w ostatnich dekadach, jest on dostępny bardziej niż kiedykolwiek. W zależności od upodobań i preferencji można przemierzać go na wiele sposobów i w różnym towarzystwie. My lubimy mieć świadomość, że w kolejnym pięknym miejscu spędzimy czas z ludźmi, których lubimy, z którymi chętnie wymienimy spostrzeżenia nie tylko dotyczące biznesu, ale zwyczajnie pogadamy o … życiu.
Z życzeniami wielu wspaniałych bliższych i dalszych podróży, nie tylko dla networkerów,
Dorota A. Madejska


Wpisów 11 dla “Zwyczajnie o … życiu”

 1. Renata i Bogdan :

  To była przepiękna podróż :) Wspomnienia – pieczołowicie pielęgnowane – pozostaną na zawsze w naszej pamięci :) Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia przy okazji kolejnego wyjazdu z Calivita :) Renata i Bogdan

 2. Nasze wspomnienia jeszcze bardziej ożyły po obejrzeniu filmów i zdjęć ze wspaniałej imprezy, jaką są coroczne Bale dla menadżerów.
  Już w tym miejscu, dziękujemy Wam bardzo serdecznie, za pięknie udokumentowany wspólny pobyt w tak cudownym kraju. Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni, bo Madryt, który był nagrodą za miniony rok pozostanie długo w naszej pamięci.

  Zachęcamy wszystkich klubowiczów do większego zaangażowania się w pracę z Calivitą, bo dzięki niej mamy szansę powiększyć grono uczestników następnych wyjazdów i wspólnie zwiedzać świat.
  Już w czerwcu spotykamy się na Summer Camp 2015r., będziemy tydzień w malowniczej zatoce Kvarner i byłej wiosce rybackiej przekształconej w atrakcyjne miasteczko turystyczne – Rabac.

  Pozdrawiamy i do zobaczenia, Wiesia i Staś.

  • Dorota
   Dorota A. Madejska :

   Rzeczywiście, ani się obejrzymy i już będziemy w Chorwacji. Mam nadzieję, że odbędziemy jeszcze niejedną wspaniałą podróż nie tylko po Europie.

Dodaj komentarz