Wszystko co dobre, jak wiadomo, szybko się kończy. W tym roku, pogoda, znów nie była dla nas łaskawa. Pierwsze trzy dni lał deszcz, wiał wiatr i porządnie grzmiało. Jak doczytał się któryś z uczestników imprezy, to właśnie w czerwcu, Chorwacja ma zdecydowanie największą ilość opadów. Mimo to, staraliśmy się maksymalnie sensownie wykorzystać tych kilka obozowych, wakacyjnych dni.

Dziś odbyła się ostatnia w tym roku nocna maskarada. Tym razem, nasze myśli i uczucia zmierzały w kierunku Hiszpanii. Dlatego obowiązywały  czerwono – czarne stroje.

Wprawdzie nie udało się naszej rodzince wzorem lat poprzednich zdobyć trofeum za przebranie ani wylosować nagrody w loterii. Za to, przypadła nam druga lokata w organizowanym w tym roku po raz pierwszy konkursie fotograficznym Cali Foto. Zdjęcie miało przedstawiać produkt z oferty CaliVita® uchwycony w scenerii Summer Camp.

Zaprezentowaliśmy trzy.
Byliśmy przekonani, że wygra któraś z dziewczynek „reklamujących” mleczko do twarzy z serii Aquabelle. Okazało się jednak, że najbardziej spodobał się pomysł pani w średnim wieku, przyodzianej po hiszpańsku, rekomendującej … IntiMoments. :)

Więcej szczegółów, w galerii, która lada dzień wzbogaci się o pokaźny materiał zdjęciowy.


Dodaj komentarz